Email biuro@optoscan.com.pl
Zadzwoń +48 74 867 00 11
Otwarte Pon - Pią: 08:00 - 16:00
Logowanie

4Bike.pro

Profesjonalny system lokalizacji 4bike.pro został przez nas zaprojektowany specjalnie pod kątem ochrony i logistyki motocykli. Urządzenie zamontowane w motorze systematycznie przesyła do Centrum Monitoringu  informacje o położeniu motocykla, jego prędkości, kierunku jazdy oraz dziesiątkach innych parametrów, takich jak przeciążenia, ciśnienie opon czy zliczanie zakrętów. 4Bike.pro zaprojektowaliśmy od podstaw, co daje nam możliwość elastycznego dopasowania się do potrzeb motocyklistów. 

Wszechstronna i uniwersalna aplikacja systemu 4bike.pro działa na każdym urządzeniu podłączonym do internetu i wyposażonym w przeglądarkę WWW. Możesz lokalizować swój motocykl, przeglądać trasy oraz przeprowadzić zdalną diagnostykę za pośrednictwem telefonu, tabletu czy komputera.

4bike.pro zapewnia bezpieczeństwo motocyklisty oraz ochronę motocykla przed kradzieżą. System został przez nas tak zaprojektowany by automatyczne powiadamiać o upadku, uruchomieniu alarmu, transporcie motocykla na lawecie, jeździe bez kluczyków.  

4bike.pro zagwarantuje spokój i bezpieczeństwo Tobie oraz twoim bliskim. Koniec z telefonami: Dojechałeś? Jesteś bezpieczny? Nic się nie stało? Dzięki funkcji udostępniania własnej pozycji Ty będziesz bezpieczny, a Twoi bliscy spokojni!     

4bike.pro umożliwia analizę stylu oraz techniki jazdy. Za pośrednictwem telefonu, tabletu czy komputera, użytkownik systemu uzyskuje dostęp do aktualnej pozycji oraz przejechanych tras. 

Opis systemu 4BIKE.PRO pobierz