Email biuro@optoscan.com.pl
Zadzwoń +48 74 867 00 11
Otwarte Pon - Pią: 08:00 - 16:00
Logowanie

Spaceguard

SpaceGUARD to Satelitarny System Lokalizacji Pojazdów opierający się na urządzeniu zamontowanym w samochodzie, co minutę (lub częściej) przesyła do Centrum Monitoringu  informacje o położeniu pojazdu, jego prędkości i kierunku jego jazdy. System tworzymy od podstaw, co daje nam możliwość elastycznego dopasowania się do Państwa potrzeb. Nasza wieloletnia praktyka nauczyła nas jak skutecznie zabezpieczyć samochód przed kradzieżą, a doświadczenie na rynku telematyki pozwala świadczyć usługi monitoringu logistycznego na wysokim poziomie.

Ochrona

Całodobowy, aktywny monitoring GPS, prowadzony przez wykwalifikowanych pracowników naszego Centrum Monitoringu jest obecnie najskuteczniejszym zabezpieczeniem przeciwkradzieżowym działającym 24 godziny na dobę. Pozwala zapobiegać najnowszym sposobom kradzieży: na stłuczkę czy na walizkę. W przypadku potwierdzonej kradzieży pojazdu Centrum Monitoringu SpaceGUARD uruchomia procedurę kradzieżową: zlokalizuje pojazd i koordynuje działania służb interwencyjnych mających na celu jego odzyskanie. 

 O bezpieczeństwo pojazdu zadbają: 

 • Autoryzacja rozruchu – specjalny ukryty przycisk, który należy użyć  przed uruchomieniem silnika. Jego lokalizację zna jedynie właściciel pojazdu i osoby jemu zaufane, dlatego złodziej nie jest w stanie uruchomić auta, a gdy tylko spróbuje, zablokuje możliwość uruchomienia silnika a Centrum Monitoringu podejmie stosowne działania. 

• Godziny zastrzeżone – określony przedział czasowy, w którym zazwyczaj auto nie jest użytkowane np. godziny nocne. Każde uruchomienie samochodu w tym czasie (nawet autoryzowane) traktowane jest przez Centrum Monitoringu jako próba kradzieży. 

• Alarm – nasze Centrum Monitoringu zostanie poinformowane o jego włączeniu, a dyżurujący pracownicy skontaktują się z Państwem telefonicznie w celu jego weryfikacji. System SpaceGUARD współpracuje z cyfrowymi autoalarmami takich marek jak BMW, Porsche, Mercedes, Audi, VW i inne…

Dbamy o bezpieczeństwo Państwa samochodu każdego dnia powszedniego, w każde święto, w dzień, w nocy, podczas snu i wakacji.  

System SpaceGUARD umożliwia  obniżenie kosztów ubezpieczenia AC w towarzystwach ubezpieczeniowych takich jak PZU, Warta, Allianz.

Logistyka

Dzięki usłudze logistycznej GdzieAuto.pl można  błyskawicznie zapoznać się ze szczegółowym raportem eksploatacji samochodu. Nasza usługa Logistyczna umożliwia pełen nadzór nad pojazdami firmowymi i ich wykorzystaniem. Zapewnia bieżącą kontrolę m.in. miejsc i rzeczywistych czasów załadunku i wyładunku towaru, czasu przejazdu pomiędzy planowanymi punktami trasy oraz monitorowanie np.: temperatury chłodni lub poziomu AdBlue. Daje możliwość skutecznego wykorzystania floty pojazdów i obniżenia kosztów poprzez usprawnienie procesu zarządzania flotą.

System SpaceGUARD pozwala także nadzorować pracę kierowców i przedstawicieli handlowych. Bieżąca kontrola czasu rozpoczęcia i zakończenia przez nich pracy oraz sumienności w podchodzeniu do powierzonych im obowiązków, przysporzy Państwa firmie znacznych oszczędności.

Opis systemu GdzieAuto.pl pobierz

Logistyka Gdzieauto.pl to między innymi:

Lokalizacja pojazdu na dowolnym urządzeniu z przeglądarką www

Możliwość zarządzania wieloma urządzeniami w ramach jednego konta

Lokalizacja pojazdu w czasie rzeczywistym oraz dostęp do tras archiwalnych

Powiadomienia e-mail o przekroczeniu prędkości, wyjazdu z określonego obszaru i wiele

Możliwość generowania raportów tras, miejsc postoju, prędkości i innych